company logo
ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Чемпіонат Світу з військового двоборства / Чемпионат Мира по военному двоеборью / World Military Duel Championship

19 – 21 листопада 2021 року у місті Харкові відбувся Чемпіонат Світу з військового двоборства, в якому взяли участь студенти факультету підготовки іноземних громадян Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.
Вітаємо переможців та учасників змагань!

19 – 21 ноября 2021 года в Харькове состоялся Чемпионат Мира по военному двоеборью, в котором приняли участие студенты факультета подготовки иностранных граждан Харьковского национального экономического университета имени Семена Кузнеца. Поздравляем победителей и участников соревнований!

On November 19-21, 2021, the World Military Dueling Championship took place in Kharkiv, which was attended by students of the Faculty of Foreign Citizens Training of the Simon Kuznets Kharkiv National University of Economics. Congratulations to the winners and participants of the competition!